MATOUŠOVIC (ROZ)HOVORY

Následujících 7 Rozhovorů jsme natočili už v roce 2014 !

Ve webináři Krize je dar a šance, vysílaném 29.3.2020 v programu Tolerovat je láska, se Miluška svěřila se "sděleními", která dostala od Zdroje v souvislosti s celosvětovou "pandemií" koronaviru. Jedním z nich bylo - "vraťte se k Rozhovorům", které jsme začali natáčet (jaká náhoda - zrovna v březnu) roku 2014. Když jsme se na ně po těch šesti letech podívali, spadla nám brada..

Už několikrát se nám stalo, že jsme nějak "předběhli dobu" a tohle byl zřejmě stejný případ. Tenkrát tomu skoro nikdo nevěnoval pozornost, skoro nikdo to nepovažoval za důležité. Proto jsme nahrávání po sedmém rozhovoru přerušili s tím, že se k tomu jednou musíme vrátit. Ta doba, zdá se, přišla. 🙏

PS. Omluvte technickou úrověň, byla to prča, v jakých podmínkách jsme začínali natáčet.. 😅

Matoušovi - Rozhovor 1

Matoušovi - Rozhovor 2

Matoušovi - Rozhovor 3

Matoušovi - Rozhovor 4

Matoušovi - Rozhovor 5

Matoušovi - Rozhovor 6

Matoušovi - Rozhovor 7

Nastal vhodný čas na další Rozhovory! Jsme v roce 2022..

.. a době, kdy se k Rozhovorům vracíme, řádí po světě koronavirus COVID-19 a stále více lidem začíná konečně docházet, že něco není v pořádku. ŽE NĚCO MUSÍME VŠICHNI ZAČÍT MĚNIT!

Snad se nám podaří pomoci sobě i dalším lidem najít dobrou cestu k žití jinak. K PŘEŽITÍ LIDSKÉHO RODU!

BUDEME VDĚČNÍ, KDYŽ NÁM V TOM POMŮŽETE!

JAK?

PROSTĚ S NÁMI MLUVTE.. 🙏

Pište do komentářů jakékoliv (slušné - děkujeme) názory, nápady zkušenosti.. A můžeme se o nich bavit.. Bez obav.. Žádný názor NENÍ ŠPATNÝ! ❤️

Matoušovi - Rozhovor 8

Matoušovi - Rozhovor 9

Na jedno jsem vždy věřil. Že nás pánbůh udělal všechny stejné.
Jeden je bílý a druhý černý. Jeden je krásný, anebo poďobaný od neštovic.
Ale všem je nám zima, když venku mrzne, a všichni se potíme, když praží slunce.
A všichni musíme dýchat, abychom se neudusili.
Všechny nás nakonec odvezou.
Jinými slovy, všichni jsme smrtelní. I nesmrtelní.

Ale pro tohle nesmíme jeden z druhého dělat otroka.
Pro tohle každý, ať jeho táta byl prezident nebo dráteník, musí mít stejnou příležitost žít plný život.

Nikdo si nesmí myslet, že je něco víc nebo lepšího než ten druhý.
Možná že toho má víc v makovici, možná že nosí lepší košili, že má šikovnější ruce, možná že má větší bicepsy.

Ale tohle všechno ho jenom zavazuje, jenom zavazuje, aby toho udělal tím víc. Tím víc pro ty s menšími bicepsy a s horší košilí.

Jenže tomuhle můžou věřit a rozumět jenom ti z lidí, kteří mají rádi lidi.

Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a jediný recept na štěstí a to platí pro všechny. Pro mě, pro vás, pro celý svět.

Jan Werich

 1. Martin napsal:

  Ahoj,dobry den…Ani nevim kde zacit…Je toho tolik…No,cely rod jsme tak trochu carodejove…Umime napr.vycitit dest…S partnerkou se nam narodil vymodleny syn…Mel velmi nizkou porodni vahu…Byl v inkubatoru,kde petkrat malem zemrel…Po 2 mesicich co byl doma,prestal dychat…Zachranil jsem ho diky tomu,ze me „kdosi“ bombardoval:Priprav se na to ze bude bez dechu…Ucil jsem se s budoucimi maminkami a i se zachranari…Videt to male nic jak lapa po dechu.Prosil jsem Boha:prosim neber mi ho….A v tech chvilich jsem uslysel hlas,jako kdyby nekdo stal u me:Tak dobre!…Ale pamatuj,musis byt otcem se srdcem matky…Ve 4 letech parnerka odesla,aby nasla „sama sebe“… Syn ma ADHD s inteligenci na hranici retardace…Pry se mu spatne propojuji centra(diagnoza)…V jednu chvili me temer posle do pr.a vzapeti se rozbreci ze me ma rad…Vjednu chvili vypocte 30 prikladu do deseti minut a najednou spadne o 5 let…Zijeme sami…Ja jsem zmateny ze vseho co jsem vam napsal,nerozumim tomu,jak s nim pracovat?…Vse co jsem napsal je pravda…S Uctou Martin a Daniel “ Dhani“

  • Miluška Matoušová napsal:

   Děkujeme za sdílení ♡ všechno, co „dostáváme“, má pro nás nějaký význam, jsou to dary, pomůcky, nástroje, zrcadla, jak pochopit a změnit sám sebe. Proto je nejdůležitější jít za svými dary a stíny a posouvat se, pak následně nejen pochopíme trénink druhých lidí a situací, ale dokážeme se připravit na vše, co se stane, vnímáme cíl, kam směřujeme, jsme připraveni na další trénink, nehroutíme se, prostě VÍME. Znát sám sebe je základ života vědomého člověka. Zkuste hledat sebe na Základech celostního zdraví:
   https://www.zakladycelostnihozdravi.cz
   najdete tam uvolněné diagnostické metody, kterými se rozšifrujete, najdete základ sebe, pokud budete potřebovat doplnit, jsme tam v komentářích připraveni vám pomoci.
   Nebo si vyberte jakýkoliv jiný program z naší Akademie, který vás volá, a studujte sebe, je jedno, čím začnete.
   Celá Akademie slouží i tomu, aby každý byl schopný pochopit a šifrovat sám bez pomoci někoho „chytřejšího“, aby se každý mohl vydat na samostatnou jízdu svým životem, kterému rozumí. Zkuste to! s láskou Miluška

 2. Dobrý den, sleduji Vás, paní Miluško Matoušová, proto jsem také shlédla video, ve kterém hovoříte o Vitaminu C, rozdíl v účinku v technickém a přírodním vit. C jsem pochopila, ale nevím, jak mám poznat, který je přírodní. Mohla by jste mi dát typ, jaký konkrétně mám kupovat ?
  Děkuji za odpověď a s úctou k Vám Milena Camprová

  • Miluška Matoušová napsal:

   Dobrý den, je to téměř nemožné poznat, protože pokud má chemický vitamín C 5% přírodní složky, může ho výrobce označit jako přírodní… My doporučujeme CaliVitu, kde jsme si jisti zdrojem, výrobou, složením i kvalitou, máme zkušenosti přes 20 let, produkty můžete vidět tady včetně vitamínu C v různých formách a množství v tbl:
   https://empatia.inshop.cz
   děkujeme! Miluška

 3. komentař napsal:

  miluško a ivane, dekuji za krásná videa, která jsou pro hluboké a povzbudivé zamyšlení nad celou naší existencí a životem kolem nás.díky za vás, že jste a děláte to co děláte. moc si vás vážím.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů