DOPLŇKOVÉ PRODUKTY

k programům

Akademie celostního zdraví

Nabídka se postupně rozšiřuje.
Obrázky jsou většinou ilustrační.
Většinou se jedná o elektronické PDF dokumenty
nebo to mohou být video/audio soubory.

EBOOKY

Harmonické vztahy
podle Astrologie 9 Planet

5 koleček a pár šipek ti ukáže, jak ZLEPŠIT své VZTAHY a tím celý ŽIVOT!
Astrologie devíti planet je poměrně jednoduchá metoda, kterou může snadno pochopit každý a hlavně kterou může prakticky použít ve svém životě, aby jeho vztahy s druhými lidmi byly harmonické. Můžeme tě ubezpečit, že během jejího čtení porozumíš, na jakém základě vlastně naše vztahy fungují, a především budeš vědět, co ty sám pro harmonizaci svých vztahů můžeš udělat. A pak bude jen na tobě, zda to dělat budeš 😉
485 Kč / 19 Eur

Zdraví těla a mysli
podle Astrologie 9 Planet

5 koleček a pár šipek ti ukáže, jak ZLEPŠIT své ZDRAVÍ a tím celý ŽIVOT!
Navazuje na Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet, především tím, že už se zde detailně nezabýváme teorií této metody, ale skutečně hlavně zdravotními otázkami podle jednotlivých prvků v pentagramu.
485 Kč / 19 Eur

HV + ZTM
podle Astrologie 9 Planet

Zvýhodněná cena o 30%!
Objednáním kompletu e-booků Harmonické vztahy (HV) a Zdraví těla a mysli (ZTM) podle A9P získáš jedinečný KOMPLET - praktickou příručku nejen pro pochopení sebe, lidí okolo tebe a vztahů mezi vámi, ale také návod, jak s pomocí Astrologie devíti planet pochopit své zdraví fyzické i duševní, a jak se o něj starat.
💰🤩 A navíc ušetříš 30% z ceny!
620 Kč / 24 Eur

DALŠÍ EBOOKY

10 kroků ke skvělým vztahům a zdravým ledvinám za 3 měsíce

Jak mít zdravé ledviny a pohodové vztahy s každým, s kým chcete.
Skvělé vztahy a zdravé ledviny za 3 měsíce? Blbost.. řeknete si. To nemůže fungovat! Taky jsme si to dříve mysleli. Pravda však je, že to nefunguje jenom tehdy, když si myslíte, že to je blbost. A když nevíte, jak na to. Ale hlavně - když pro to nic neuděláte! Nezačnete to dělat v praxi, což je, bohužel, realita mnoha lidí. Věříme, že ne Vaše! Věříme, že Vy jste ti skvělí a šikovní lidé, pro které už to bude jen brnkačka a radost! 🙂
296 Kč / 12 Eur

11 kroků od vzteku k lásce za 3 měsíce

Aneb - Jak být pružnou láskou a mít zdravá játra a žlučník.
OK.. Ale za tři měsíce? Možná si říkáte, že je to nesmysl. Ano, je 🙂 Dokonale zdravá játra nebudeme mít asi nikdy nikdo. Důvod je jednoduchý! Uvědomme si, co je smyslem našeho života. Tohoto života a všech našich minulých a příštích životů. No jasně! Všichni jsme na cestě za láskou. Chceme jako Duše splynout s Bohem, který je bezpodmínečnou láskou. A abychom mohli trénovat chovat se jako láska, musíme se narodit do školy života, a zkoušet to tím, co prožíváme. Na situacích, které zvládáme více či méně s láskou, sami vidíme, že je ještě na čem pracovat. Vidíme, že to rozhodně ještě neumíme. Kdybychom to totiž uměli, byli bychom Bůh a nenarodili se do školy života! A tak naprosto všichni bez rozdílu máme - více či méně - v nepořádku svá játra. Protože nikdo z nás není bezpodmínečnou láskou. Ale nepropadejte stresu - játra jsou úžasně vitální orgán. 🙂
296 Kč / 12 Eur

11 kroků k odpuštění všeho všem za 3 měsíce

Jak necítit žádnou křivdu a mít zdravé tlusté střevo i plíce.
Ťukáte si na čelo a říkáte si, že je to nesmysl? Není 🙂 K tomu, abychom něco ve svém životě změnili, potřebujeme nejdřív svůj „problém“ pochopit. A pak přijmout, smířit se s ním, a vzít ho jako výzvu. Výzvu ke své vlastní změně. Změně postojů, přístupů, vztahů, chování. A změna nastane pouze tehdy, pokud to, co jsem pochopil, začnu prakticky dělat, realizovat. A tak, když to budu zkoušet pořád a stále dokola, to za tři měsíce už budu mít zautomatizováno. Víme, že to jde! Odpustit všechno všem 😉
296 Kč / 12 Eur

7 kroků k radostnému srdci

Jak se radovat ze života a tím pádem mít zdravé srdce a tenké střevo.
V květnu přichází období srdce a tenkého střeva, doba časného léta, na které se vždy tolik těšíme! Celé jaro všude kolem sebe slyšíme - to léto snad nikdy nepřijde. Máme depresi z nedostatku sluníčka. A co se stalo, když konečně vylezlo? Nasadíme černý brejle a strčíme si do uší sluchátka! Proč to děláme?
197 Kč / 8 Eur

Umíme milovat své děti?

10 mýtů, se kterými se potýkáme při výchově svých dětí a jak je překonat.
Máme tady pro vás 6 věcí, které byly v našem životě těmi nejdůležitějšími. Když jsme je zvládli, začaly se dít zázraky.. Pokud se najdete v negativních tvrzeních, máte tam doporučení, co udělat. Prakticky, žádné „pindy“. Dáme krk za to, že pokud budete to praktické dělat, zažijete eskalaci ve svém životě!
296 Kč / 12 Eur

AFIRMAČNÍ MANDALY

k vybarvování

Afirmační mandaly - Za přijetí

Pro prvek ZEMĚ podle Astrologie 9 planet
Za přijetí všeho, všech i sebe..
Afirmace jsou jednoduché věty vyjadřující, jak se toužíme cítit. Neustálým opakováním se postupně víc a víc obrušuje naše ego (mysl) a přibližujeme se tak k přáním naší duše, vytouženém životu v lásce. Každá mandala nese afirmaci a jejím vybarvováním ukotvujete napojení na záměr a výsledek. Doporučuje se věnovat se vybarvování jedné mandaly a opakování jedné afirmace věnovat 1 týden. Mandal s afirmacemi je 9 a můžete si je tisknout opakovaně.
197 Kč / 8 Eur

MEDITAČNÍ NAHRÁVKY

Krátká ukázka meditace - Miluška

Krátká ukázka meditace - Ivan

Meditace - Za přijetí
(pro prvek ZEMĚ)

Především pro prvek Země, ale jinak samozřejmě pro všechny.. 😉
Jak přijmout ve svém životě úplně cokoliv, co ti přijmout nejde. Jak se spojit se svou duší a získat její podporu na změnu svých postojů. Meditaci dostaneš ve dvou variantách: namluvenou ženským hlasem (Miluška) nebo mužským hlasem (Ivan). Vybereš si, která ti bude víc vyhovovat. Nebo je můžeš střídat. 🙂 Můžeš si ji pouštět z webu jako video nebo audio, nebo si ji můžeš stáhnout jako audio soubor ve formátu mp3 a poslouchat kdykoliv offline.
197 Kč / 8 Eur

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

doplňkových produktů programů

Akademie celostního zdraví

(Pokud by se ti formulář nezobrazil, načti znovu stránku např. klávesami Ctrl+F5.
Jestli ani to nepomůže, zkuste smazat "dočasné soubory internetu" v prohlížeči, nebo jiný prohlížeč.)